Kullanıcı Yetkilendirme

 

Tesisinize kayıtlı kullanıcıları istediğiniz tesisleri görebilecek, sadece invertör durumlarını ya da sadece arızaları görüntüleyebilecek gibi farklı seviyelerde yetkilendirebilirsiniz.

Yetkilendirme işlemi Solar Relax adminleri tarafından yapılmaktadır. Tesisinize yeni bir kullanıcı eklemek istediğinizde Solar Relax adminleri ile iletişime geçerek veya Solar Relax demo formu üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

 

Solar Relax kullanıcı yetkilendirme özelliği sayesinde tesisiniz ile ilgili bilgilere sadece yetki verdiğiniz kullanıcılar ulaşabilir. GES kullanıcıları; Yönetici, Sorumlu, Kullanıcı ve Teknik olmak üzere 4 kullanıcı tipi seviyesi vardır. Verilen yetkilerle kullanıcının hangi ekranlara erişebileceğini, gelen arızaları kontrol edebileceğini ve arıza anında bilgilendirilmesi şeklinde yetkilendirilmesini isteyebilirsiniz. Kullanıcıların tesis toplam üretimini veya üretimin finansal karşılığını görmesini engelleyebilirsiniz.

 

Birden fazla aynı tipte kullanıcı yetkilendirmesi yapak mümkündür. Yetkilendirdiğiniz kişiler sizlerin yerine otomatik ariza kayıtları, hata kayıtları, ariza kayıtları ve temizlik kayıtlarını yürütebildiği gibi faturalandırılmış üretim raporlarını sisteme yükleyebilirler.

 

Bu özellik sayesinde tesis çalışanlarınız arasında görev dağılımı yapmak daha kolay hale gelmektedir. Yöneticilerinde iş yükünü hafifletir ve hangi kişinin neler yaptığını bilmesi daha kolay hale gelmektedir. Yapılan işlemlerde kimler tarafından yapıldığı ekranlar üzerinde görüntülenmektedir.

Solar Takip Sistemi Kullanıcı Yetkilendirme

Demo Talep Formu