Hizmetlerimiz

Solar Relax olarak güneş enerji sistemleri ve solar enerji sistemleri için özel çözümler geliştiriyoruz. Solar Relax sayesinde güneş enerji testislerinizin takip ve analizleri artık çok daha kolay.

Solar Relax Logo

Nedir?

  • Solar Relax güneş enerjisi tesisinizi istediğiniz yerden istediğiniz zaman anlık olarak takip edebileceğiniz tesisinizde arıza veya üretim anormalliği olması durumunda uyarı SMS ve E-Posta alabileceğiniz güneş enerji tesisi takip uygulamasıdır.
  • Solar Relax internet üzerinden çalıştığı için extra log cihazına ihtiyaç duymaz.
  • Otomatik invertör arama ve kolay kullanımı sayesinde Solar Relax'ı hemen kullanmaya başlayabilirisiniz.
  • Solar Relax'ın gönderdiğin SMS ve E-Postalar için ek ücret ödemezsiniz.
  • Işıma sensörü, sıcaklık sensörü gibi sensörlerden bilgi alıp, bu sensörlerden gelen bilgileri ve tesis üretimini karşılaştırabilme ve raporlama.
  • Büyük monitörler ve televizyonlarda tam ekran olarakta kullanılabilen canlı verilerin takip edilebileceği dashboard ve isteğe göre düzenlenebilen ekranlar.
  • Yurtiçi destek sayesinde karşılaştığınız problemlere hızlı çözüm.

Solar Relax Neler Yapabiliyor

Solar Relax sayesinde tesisinizi çok daha rahat yönetin! Solar Relax'ın raporlama, arıza bildirimi, loglama ve güvenlik özelliklerine bir göz atın.

Anlık Takip

Tesisinizi gecikme olmadan anlık olarak takip ederek online olarak izleyebilirsiniz. Olası durumlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Devamını Oku
Raporlama Analizi

Solar Relax sisteminizi analiz eder ve raporlar. Gün veya ay sonunda üretim raporlarını SMS veya E-Posta olarak gönderir.

Devamını Oku
Anında Arıza Bildirimi

Solar Relax sizin yerinize tesisinizi sürekli denetleyerek herhangi bir arızayı tespit eder, sizi SMS ve E-Posta ile anında bilgilendirir.

Devamını Oku
Kullanıcı Yetkilendirme

Tesisteki kullanıcıları istediğiniz tesisleri görebilecek, sadece invertör durumlarını yada sadece arızaları görebilir gibi yetkilendirebilirsiniz.

Devamını Oku
İnvertör Analizi

Tesisler üretimini tamamladıktan sonra tesisteki tüm invertörler string sayısına göre karşılaştırılıp az üretim yapan cihaz yetkili kişiye bildirilir.

Devamını Oku
Hava Durumu Bilgisi

Solar Relax ile tesisinizin bulunduğu konumun anlık, günlük, haftalık hava durumu bilgisini görüp. Üretim durumu ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

Devamını Oku

Demo Talep Formu