Anlık Takip

 

Solar Relax ile Güneş Enerji Santralinizi online şekilde ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Güneş Enerji Tesisinizin durumunu, anlık üretilen gücü, çalışan ve arızalı inverterleri, tesisin bulduğu yerin 5 günlük hava durumunu ve o gün tesiste üretilen güçle birlikte o gün elde ettiğiniz kazancı Solar Relax sayesinde öğrenebilirsiniz.

Anlık takiplerinizin yanı sıra Solar Relax'ın sizler için hazırladığı raporları incelerek aylık kritiklerinizi planlayabilirsiniz. Günlük üretilen gücü ve anlık üretilen gücü grafik üzerinde görebilir, dilerseniz Excele aktarabilirsiniz.

Güneş enerjisi tesisinizde bulunan demirbaş, emanet ve yedek parça takibinizi de yapmak mümkün. Tesisinizdeki tüm envanteri Solar Relax kullanarak takip edebilirsiniz. Solar Relax sayesinde tesisinizin demirbaş kaydını yapabilir verdiğiniz emanetleri takip edebilirisiniz. Ayrıca yedek parça takip sistemi sayesinde alınan yedek parçaların faturalarını ve adetlerini Solar Relax üzerinde tutabilirsiniz. Bu parçaları gerektiğinde istediğiniz tesiste kullanarak Solar Relax üzerinden bu kullanımı rapor halinde görebilirisiniz.

Solar Relax ile bir bakışta tesisinizde arıza olup olmadığını ve tesislerinizin ne kadar üretim yaptığını görebilirsiniz. Bu sayede güneş enerjisi tesisinizi çok daha rahat yönetebilirsiniz.

Tesisinizde oluşan olası arızaları ekran üzerinden kontrol edebilir, hata kodlarından hızlıca sorunu çözümleyebilirsiniz. Tesiste oluşan arızalardan anında haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir arızada SMS ve mail yolu bilgilendirilirsiniz.

Güneş Enerjisi Tesisi Anlık Takip

Demo Talep Formu