Anlık Takip

 

Solar Relax ile Güneş Enerji Santralinizi online şekilde ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazınızdan anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Güneş Enerji Tesisinizin durumunuzu, anlık üretilen güç, çalışan ve arızalı inverteri yani interver durumunuzu, tesisin bulduğu yerin 5 günlük hava durumunu ve o gün tesiste üretilen güçle birlikte o gün elde ettiğiniz kazancı Solar Relax sayesinde öğrenebilirsiniz.

Anlık takiplerinizin yani sıra tesisin Solar Relax'ın sizler için hazırladığı raporları incelerek aylık kritiklerinizi planlayabilirsiniz. Günlük üretilen gücü ve anlık üretilen gücü grafik üzerinde görebilir, dilerseniz Excele aktarabilirsiniz.

Güneş enerjisi tesisinizde bulunan demirbaş, emanet ve yedek parça takibinizi de yapmak mümkün. Tesisinizdeki tüm envanteri Solar Relax kullanarak takip edebilirsiniz. Solar Relax sayesinde tesisinizin demirbaş kaydını yapabilir verdiğiniz emanetleri takip edebilirisiniz. Ayrıca yedek parça takip sistemi sayesinde alınan yedek parçaların faturalarını ve adetlerini Solar Relax üzerinde tutabilirsiniz. Bu parçaları gerektiğinde istediğiniz tesiste kullanarak Solar Relax üzerinden bu kullanımı rapor halinde görebilirisiniz.

 

Solar Relax ile bir bakışta tesisinizde arıza olup olmadığını ve tesislerinizin ne kadar üretim yaptığını görebilirsiniz. Bu sayede güneş enerjisi tesisinizi çok daha rahat yönetebilirsiniz.

 

Tesisinizde oluşan olası bir durumları ekran üzerinden kontrol edebilir. Hata kodlarından hızlıca sorunu çözümleyebilirsiniz. GES anlık takip sayesinde tesiste oluşan arizalardan anında haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir arızada SMS ve mail yolu ile size bildirilir.

Güneş Enerjisi Tesisi Anlık Takip

Demo Talep Formu